Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 2.5
Love Jo. Right Now.Rated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.5
Seven Years in TibetRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Dirty MoneyRated ★ 2.0