Series
Ratings
93- Macross PlusRated ★ 3.0
- Overlap Knife, KnifeRated ★ 2.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 1.5
Gensomaden SaiyukiRated ★ 4.5- We Are PreCure: Splash StarRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.5