Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The ESP CoupleRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 2.0