Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Don JonRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
HerRated ★ 0.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0