Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5