Movies
Ratings
325
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
DangalRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5