Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0- The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0- The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
60 Days InRated ★ 3.5
UploadRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5