Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 4.0- Love Your EnemyRated ★ 2.5
QueenmakerRated ★ 3.0
Pepsi, Where's My Jet?Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
AgencyRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
Green Mothers ClubRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0