Movies
Ratings
264
The PianistRated ★ 2.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 2.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Johnny English RebornRated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 3.0
Taare Zameen ParRated ★ 4.0
Immortal BelovedRated ★ 4.0
The Secret GardenRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
Flying Swords of Dragon GateRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0