Titles you rated
HappinessRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 4.0
No MercyRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 2.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5