Titles you rated
UpRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
CarnageRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 2.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 0.5
The Family ManRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 4.5