Movies
Ratings
542
SplitRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 3.0
A Melody to RememberRated ★ 4.0