Movies
Ratings
486
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
BeanRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.5