Movies
Ratings
20
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Wrong TurnRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0