Movies
Ratings
1073
Frozen IIRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
MandateRated ★ 0.5
American PastoralRated ★ 2.5
RealRated ★ 0.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 0.5
Five Senses of ErosRated ★ 0.5
High SocietyRated ★ 0.5
The Great BattleRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 1.5
MonstrumRated ★ 0.5
Deja VuRated ★ 0.5