Movies
Ratings
119
Forrest GumpRated ★ 4.5
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Sucker PunchRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0