Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0