Titles you rated
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0