Titles you rated
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0