Movies
Ratings
174
GoosebumpsRated ★ 1.5
Pitch PerfectRated ★ 2.5
[REC]Rated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
FlowRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Zombie-Free Test DayRated ★ 4.0- Daddy in the BagRated ★ 2.5
Reality+Rated ★ 1.5
Dark NunsRated ★ 2.0
TrollsRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0