Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Hillbilly ElegyRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
Run-OffRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5