Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 5.0
Rules of EngagementRated ★ 5.0
DevilRated ★ 5.0
RockyRated ★ 4.0
TwisterRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 5.0
IdiocracyRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 5.0
Under SiegeRated ★ 4.0
The CraziesRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 3.0
BeanRated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 5.0