Titles you rated
MementoRated ★ 1.5
King and the ClownRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
FlowRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0