Movies
Ratings
259 Saw IIRated ★ 4.5 Saw IIRated ★ 4.5
 Forever the MomentRated ★ 3.5 Forever the MomentRated ★ 3.5
 The True-taste ShowRated ★ 4.0 The True-taste ShowRated ★ 4.0
 Over My Dead BodyRated ★ 4.0 Over My Dead BodyRated ★ 4.0
 The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 5.0 The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 5.0
 American HustleRated ★ 4.0 American HustleRated ★ 4.0
 Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5 Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
 Becoming JaneRated ★ 4.0 Becoming JaneRated ★ 4.0
 The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 5.0 The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 5.0
 Just Go with ItRated ★ 4.0 Just Go with ItRated ★ 4.0
 Pride & PrejudiceRated ★ 4.5 Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
 Swing GirlsRated ★ 4.5 Swing GirlsRated ★ 4.5
 Blood DiamondRated ★ 4.0 Blood DiamondRated ★ 4.0
 Shaun of the DeadRated ★ 4.5 Shaun of the DeadRated ★ 4.5
 Bleak NightRated ★ 4.5 Bleak NightRated ★ 4.5
 A Werewolf BoyRated ★ 4.0 A Werewolf BoyRated ★ 4.0
 UnbowedRated ★ 4.0 UnbowedRated ★ 4.0
 R-PointRated ★ 4.5 R-PointRated ★ 4.5
 ShutterRated ★ 5.0 ShutterRated ★ 5.0
 Schindler's ListRated ★ 5.0 Schindler's ListRated ★ 5.0