Movies
Ratings
120
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5
A Summer's TaleRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
The Apartment with Two WomenRated ★ 3.5
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.0
BurningRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0