Series
Ratings
30
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5