Titles you rated
LuciferRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 2.5
JumongRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 1.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 1.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0