Movies
Ratings
140
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Stand by Me DoraemonRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5