Movies
Ratings
146
All About My WifeRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 2.5
The RockRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5