Series
Ratings
40
Reply 1988Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 0.5