Movies
Ratings
223
ChawRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
The RuinsRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Tremors 4: The Legend BeginsRated ★ 5.0
Wyrmwood : Road of the DeadRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
LeviathanRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 1.0
Shaun of the DeadRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.0