Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
You Call It PassionRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.0
The Plan ManRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 5.0