Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0