Titles you rated
The Unusual FamilyRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 5.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 5.0