Movies
Ratings
369
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 2.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
The Purge: Election YearRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 5.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
RawRated ★ 2.0
[REC]²Rated ★ 3.5
SwiriRated ★ 2.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Food, Inc.Rated ★ 5.0
The MayorRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
Event HorizonRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 5.0
The DivideRated ★ 3.5