Series
Ratings
30
Tower of BabelRated ★ 3.5
Psychopath DiaryRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 4.5
Hospital ShipRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.0
LookoutRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
The Best HitRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5