Movies
Ratings
360
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0