Series
Ratings
112 Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.5 Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.5
 Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0 Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
 Game of ThronesRated ★ 4.0 Game of ThronesRated ★ 4.0
 Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0 Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
 Game of ThronesRated ★ 4.5 Game of ThronesRated ★ 4.5
 Haikyuu!!Rated ★ 4.5 Haikyuu!!Rated ★ 4.5
 She Was PrettyRated ★ 3.5 She Was PrettyRated ★ 3.5
 High Kick Through The RoofRated ★ 4.0 High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
 High KickRated ★ 4.5 High KickRated ★ 4.5
 Hello, FranceskaRated ★ 4.0 Hello, FranceskaRated ★ 4.0
 Coffee PrinceRated ★ 4.0 Coffee PrinceRated ★ 4.0
 What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0 What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
 The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0 The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
 Gossip GirlRated ★ 4.0 Gossip GirlRated ★ 4.0
 SkinsRated ★ 4.0 SkinsRated ★ 4.0
 Gap DongRated ★ 4.0 Gap DongRated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
 Prime Minister and IRated ★ 2.5 Prime Minister and IRated ★ 2.5
 My Fair LadyRated ★ 3.0 My Fair LadyRated ★ 3.0
 Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0 Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0