Series
Ratings
166
The Beautiful NeighborRated ★ 2.0- HimitsuRated ★ 3.0
- LADY 마지막 프로파일링Rated ★ 2.5
- Humanoid Monster, BemRated ★ 1.5
マラソンRated ★ 3.5- 오늘은 안녕Rated ★ 3.5
- Hotel PointRated ★ 2.5
- Kaibutsu-kunRated ★ 2.0
The One Pound GospelRated ★ 1.5
Bomb Bee MenRated ★ 2.0
Sailor Moon RRated ★ 5.0
SPRated ★ 4.0- MR. BRAINRated ★ 3.0
Love ShuffleRated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 1.0
Older SisterRated ★ 3.0
Beautiful LifeRated ★ 4.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.0