Movies
Ratings
17
MaudieRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 2.5