Series
Ratings
32
Heartless CityRated ★ 3.5
The Liar and His LoverRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The Great WivesRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
MaskRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5