Titles you rated
DoctorsRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 1.0
BigRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0