Series
Ratings
29
Blue TowerRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 1.0
HannibalRated ★ 1.0
HannibalRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.0