Movies
Ratings
669
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
I'm Still HereRated ★ 4.0
Hard TruthsRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ParthenopeRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0
Monsieur Hulot's HolidayRated ★ 4.0
Naked LunchRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Heaven is Still Far AwayRated ★ 3.5
Touching the Skin of EerinessRated ★ 3.5
IntimaciesRated ★ 4.0
Like Nothing HappenedRated ★ 3.0