Series
Ratings
66- Better Late Than SingleRated ★ 3.5
- DoubleRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- First LoveRated ★ 4.0
- I Didn't Love You Because I Was a Family, But I Loved You as a FamilyRated ★ 4.0
- Light of My LionRated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- MotherRated ★ 4.0
- StrangerRated ★ 4.5
- OshinRated ★ 4.5
- おせんRated ★ 4.0
- すいかRated ★ 4.5
- Cowboy BebopRated ★ 4.5
- The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
- It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
- The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0
- Summer SnowRated ★ 4.0
- Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.5
- The Great White TowerRated ★ 4.5
- Tiger & DragonRated ★ 4.0