Titles you rated
Through the DarknessRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 2Rated ★ 4.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0