Titles you rated
BabylonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Last DuelRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 0.5