Series
Ratings
87
Steins;Gate 0Rated ★ 3.5
Deca-DenceRated ★ 4.0- Myriad Colors Phantom WorldRated ★ 2.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0- A.I.C.O.Rated ★ 3.5
91 DaysRated ★ 4.0
The Dragon DentistRated ★ 3.0- Full Metal Panic! The Second Raid OVA: A Relatively Leisurely Day in the Life of a Fleet CaptainRated ★ 3.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Noragami AragotoRated ★ 4.0
Little Witch AcademiaRated ★ 3.5- 마요이가Rated ★ 0.5
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.5- GunbusterRated ★ 4.0
OwarimonogatariRated ★ 3.0