Series
Ratings
26
Reply 1997Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
VincenzoRated ★ 4.0