Titles you rated
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0